INEXT - YASNE

Klíčenka na AirTag – Alcantara

Naše  AirTag  klíčenka z pravé italské  Alcantary  s  kovovým kroužkem  pro dokonalé a snadné uchycení tvého AirTagu zaručí maximální ochranu. Nejenže vypadá skvěle, ale také  je odolná proti poškození a poškrábání , což zajišťuje  dlouhotrvající krásu . Tento luxusní materiál navíc přidává lehkost a eleganci vašemu AirTagu. Klíčenku můžeš připevnit na klíče, nebo ji nosit jako doplněk, kterým vždy ohromíš. Klíčenka je pečlivě navržena s  přesnými rozměry  pro  perfektní obejmutí   a  zajištění toho, že ti AirTag z klíčenky jen tak nevypadne . Užij si styl, ochranu a praktičnost v jednom díky našemu krytu ze  Světa Alcantary . více informací

405 Kč (bez DPH)
490 Kč (vč. DPH)
Skladem - (10 ks)
Kód zboží: SA004

Máte dotaz?

Váš e-mail:
Dotaz:
* Vaše jméno:

Podrobný popis - Klíčenka na AirTag – Alcantara

Co je to Alcantara?

Alcantara   je vysoce kvalitní syntetický materiá l používaný především pro textilní povrchy, který má vzhled podobný kůži nebo semiši. Tento materiál je známý svou měkkostí, odolností a luxusním vzhledem. Byl vyvinut v 70. letech 20. století italskou firmou Alcantara S.p.A. a od té doby se stal oblíbeným prvkem v mnoha odvětvích, včetně  módyautomobilového   průmyslu  a  interiérového designu .

Alcantara je často používána pro výrobu různých předmětů, jako jsou sedačky, interiérové čalounění vozidel, kabelky, kryty na telefony a tablety a mnoho dalších. Díky svému luxusnímu vzhledu a odolností se stal populárním materiálem pro ty, kteří chtějí spojit estetiku a funkčnost. Je často preferován těmi, kteří hledají alternativu k pravé kůži nebo semiši.

Péče o Alcantaru

Čištění Alcantary je poměrně snadné, ale je důležité postupovat opatrně, abys materiál nepoškodil. Na čištění jsou ideální speciální přípravky pro čištění Alcantary. Pokud ale žádný nemáš, postupuj podle níže uvedeného návodu:

 

  1. Nejprve odstraň prach a povrchové nečistoty. To můžeš udělat suchým hadříkem, štětcem nebo vysavačem s nízkým výkonem a měkkým kartáčovým nástavcem.
  2. Pro mírnější skvrny nebo zašpinění smíchej teplou vodu s mírným množstvím mýdla s neutrálním pH (například tekutým mýdlem na ruce). Vytvoř pěnu a nanes ji na znečištěné místo.
  3. Jemně otři místo měkkým a čistým hadříkem nebo houbou. Měj na paměti, že bys neměl používat příliš mnoho vody, abys zabránili propustnosti vlhkosti do hloubky Alcantary.
  4. Utři čisticí roztok z Alcantary čistou, vlhkou houbou nebo hadříkem.
  5. Nech výrobek uschnout na vzduchu. Nedoporučuje se používat velkou teplotu nebo sluneční záření, protože to může způsobit změny v barvě a textuře.
Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím