Inext - yasne
TEL: +420 775 070 767 E-MAIL: obchod@nabytek-inext.cz
 

kancelářský nábytek basic

Skříně a kontejnery řady BASIC

Nábytková řada BASIC se vyrábí ve všech standardních dekorech z naší nabídky, dveře skříní a čela zásuvek je možné vyrobit i v UNI dekorech uvedených v nabídce, úchytky jsou stříbrné, případně černé. Půdy a dna skříní a kontejnerů jsou vyrobena z LTD tl. 25 mm s ABS hranou 2 mm. Ostatní části jsou vyrobeny z LTD tl. 18 mm a hranou ABS 0,8 mm. Záda skříní této řady tvoří LTD tl. 8 mm v dekoru nábytku, proto lze tyto skříně umístit i volně do prostoru, např. jako dělící příčky.

Skříně BASIC jsou opatřeny rektifikacemi pro vyrovnání nerovností podlahy, jednotlivé ukládací úrovně jsou dimenzovány na výšku šanonu, přičemž jednotlivé police jsou volně přestavitelné po 30 mm. Dvířka skříní lze otevírat v úhlu 95°. U kombinovaných skříní jsou v uzamykatelné variantě standardně uzamykatelná pouze spodní dvířka.

Kontejnery BASIC jsou vyráběny ve verzi mobilní i stacionární. Mobilní verze na kolečkách je určena pro zasunutí pod stůl, stacionární kontejner ve výšce stolu rozšiřuje pracovní plochu stolu a zvyšuje kapacitu ukládacích míst.  Všechny kontejnery jsou vybaveny centrálním uzamykáním a bezpečnostní blokací výsuvu více zásuvek naráz.

Nabízíme široukou škálu rozměrů stolů.

  • Stoly na kovové podnoži

  • Ergo stoly BASIC

  • Kontejnery BASIC

  • Kontejnery BASIC

  • Skříně nízké BASIC


Výrobce:

Zobrazit filtry
Řadit Počet Pouze skladem
Kancelářský stůl BASIC
Kancelářský stůl BASIC, kovová podnož, dřevěná výztuha síla 18mm a stolová deska síly 25mm, hrana ABS 2mm Na cestě
3 379 Kč (bez DPH)
4 089 Kč (vč. DPH)
Koupit

NOVINKY

Využíváme soubory cookies, díky kterým Vám můžeme poskytovat lepší služby. Využíváním našich služeb s jejich využitím souhlasíte. Více o cookies Rozumím